Et av de få trickløbehjul, der kan foldes. Et godt trickløbehjul til nybegynnere og lettere øvede.
Spesifikasjoner
Lengde av deck: 51 cm, fri lengde av deck: 35 cm
Bredde av deck: 10 cm.
Bredde av styr: 34 cm.
Høyde av sparkesykkel: min 71 cm, max 94,5 cm (høyde fra gulv til toppen av håndtak).
Skumhåndtag. Hjul: 98 mm (max hjulstørrelse: 100 mm).
Kulelager: Abec 5
Vekt: 3 kg
Personvægt: Max. 100 kg.
Foldet sammen: 67cm x 11cm x 23cm.
Sparkesykkelen er nemt å folde sammen, og Razor har selv utviklet foldemekanismen, som de efterfølgende har fået patent på. Det samme gælder bagbremsen, der er bedre end dem man ser på billige sparkesykkel.
den er veldig god å starte med jeg har hatt den i 3 år nå funker som ny :D
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Irene Valhammer
27/03/2012
Suge !!!
[Stemmer: 1 av 5 mulige!]
av Steinar Hansen
17/01/2012
Kjempeflott sykkel. Helt Topp
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av masus123 reina
27/11/2011
Fungere jævelig bra!! my ber en æ trud!
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Johnny Øien
12/10/2011
Veldig fornøyd med sykkelen og servicen :)
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av kristoffer hall
07/08/2011
Jeg kjøpte sparkesykkelen for litt over to år siden og er kjempefornøyd med sykkelen! Hjulene triller bra, håndtakene er gode og sykkelen er lett. En super sykkel til både street og park kjøring. Decket på sykkelen spinner lett rundt og kjør det enkelt med triks som tailwhip og barspin.
Har vurdert og bytte sykkel etter et år men det har ikke trengtes grunnet den gode holdbarheten. Vurderer å prøve en annen type sykkel, men jeg vil på det sterkeste anbefale denne sykkelen så vel til nybegynnere som til den litt mer erfarne rider. Er nesten like god nå som for to år siden. Mye sykkel for pengene for eksempel i forhold til en microsykkel som til forskjell er mye dyrere. Dette er rett og slett en kjempebra sparkesykkel!
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Peder Nyeggen
23/07/2011
Hvorfor er denne på Skatepro?? Dette er IKKE en sparkesykkel til triksing! Styret er smalt, det er SKUMhåndtak, og bremsen er det hull i etter en uke! Den er for lett, og sammenleggbar, noe som er veldig irriterende ettersom den begyner å skramle etter en måned... Dessuten er den ikke særlig kul...
[Stemmer: 1 av 5 mulige!]
av Marius Skogheim
11/07/2011
Jeg har bestilt min og jeg gleder meg sykt blir artig i oslo nå ja;)
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Oddbjørn Buseth
26/03/2011
Jeg venter ennå på min sparkesykkel men gleder meg til og få den. Det var bra service også.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av trym halvorsen
02/02/2011
jeg syns det er bra scooter
bremsa ble fort slitt men, den er digg og bruke i park og street
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av jøran hansen
22/09/2010
Det er en bra sparkesykkel, men når den er brukt i 1 år så er den helt slitt og decket sitter ikke helt fast.
[Stemmer: 3 av 5 mulige!]
av Sverre Eldevik
11/06/2010
Veier lite. Vanskelig å svinge rattet rundt. Blir bedre etterhvert. Fin å hoppe og trickse med. Anbefaler å kjøpe med ekstra brems. Slitt ut to stk, allerede.
Victor Eldevik
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Einar Ove Hukset
22/05/2010
Kjapp levering. God til både transport og trips. Brems kjapt utslitt, hull gjennom øverst etter 3 uker. Brukt HARDT, ingen andre defekter.
[Stemmer: 4 av 5 mulige!]
av Anders Rosseland
01/05/2010
hei jeg er veldig fornøyd med sparken den er ikke knekt eller bøyd som de andre sparkene jeg har hat før.
dette er bra spark men man må jo verre litt negativ også det var - at det var 200 i toll hilsen anders
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Anders Rosseland
01/05/2010
hei jeg er veldig fornøyd med sparken den er ikke knekt eller bøyd som de andre sparkene jeg har hat før.
dette er bra spark hilsen anders
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av monica bjørkmo ringen
19/03/2010
sykt bra sparkesykel helt rått
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Sissel Bryøen
20/01/2010
Løperhjul nådde frem til jul!! Veldig bra service. Alt helt ok
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Ivar Grimstvedt
09/01/2010
Kjøpt en sparkesykkel til min sønn på 11 år.litt dyr ,men holder og er god kvalitet.Bestillte på nett og mottok forsendelsen etter ca 6 dager.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Anita Kristiansen
28/10/2009
Vi er kjempefornøyd med alt fra bestilling til mottak og bruk. her kan vi handle flere ganger.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Rune Moen
26/10/2009
Meget bra service rask ekspedering
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Sissel-Line Johannessen
20/09/2009
Rask levering:D
Tok bare 3 dager å få den til Norge!
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Anita Engkvist
14/09/2009
Jeg syntes det gikk helt greit fort å få den fram, litt over en uke ca. men jeg var så gira så da gikk iden tregere. Min mening om produktet er at den er veldig god, på de fleste områder, den er lett og ble da lett og hoppe meg, greier også å utføre triks bra. Det med at noen har sagt at hjulene er dårlige skjønner ikke jeg, de er fortsatt i tipp topp stand på min. MEN griptapen er kansje det eneste jeg vil klage på, den var ikke det beste og den gikk fort opp i kantene. ellers, herlige grips og flott alt ellers egentlig, så velger å gi den en nesten full pot.
[Stemmer: 4 av 5 mulige!]
av Håkon Bentsen Veholmen
07/09/2009
det er den beste sparkesykkelen!!!den slaider bra hopper bra osv.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Oscar Grønfjell
23/08/2009
jeg synes det er en god og holdbar sparkesykkel. jeg er veldig fonøyd med den.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av wenke kvicksson
21/08/2009
Det er en kjempegod sparkesykkel og bruke, lett og håndterlig.. gutten min er så fornøyd med det, bruker det hele tiden - han tar godt vare på det :))
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Patrick Derrick
02/08/2009
Denne her var ikke noe bra.
satt ikke så bra sammen og håndtakene var forferdelig.
Dette tror jeg er det dårligste kjøpet jeg har gjort noen gang!
[Stemmer: 1 av 5 mulige!]
av erling saksvoll
21/07/2009
Razor ultra pro lo eier denne :) men denne er også god !!
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Tove Midtun
26/06/2009
Veldig bra sparkesykkel. Sønnen min på 11 år er meget fornøyd.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Samir Noor
14/06/2009
Sparkesykkelen er aldeles behagelig å kjøre på.
Det er en god sparkesykkel men hjulet blir fort slitt.
Veldig fornøyd
[Stemmer: 4 av 5 mulige!]
av martin schips
07/06/2009
Sparkesykkelen er heilt ok den, men hjula blei fort slitt.Gummihjula tåler lite bruk.
[Stemmer: 4 av 5 mulige!]
av Anders Jamissen
06/06/2009
Dette er en utrolig bra scooter! Anbefaler den på det sterkeste!! Den er ganske lett og det er veldig fint når man trikser;)
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av Marianne Aulin
29/05/2009
Veldig fornøyd.
[Stemmer: 5 av 5 mulige!]
av joakim hagen
28/05/2009
det er en veldig god sparkesykkel. gode hjul kunne hatt sterkere kulelager. jeg tror nok at man kan finne bedre sparkesykkler. men den eigner seg godt til å kjøre i ramp.den er billig og den er verdt pengene :D
PS: anbefales å kjøpe
[Stemmer: 4 av 5 mulige!]
av steffen holm
13/04/2009
jeg er veldig fårnøgd med min razor....det var en del som knakk men det var ikke noe spesielt....tusen takk!