Beskrivelse
K2 VO2-S 100 PRO Inline-Skøyter inline skates til herrer er lagd for gode prestasjoner. De er et godt valg for morsom utendørstrening og urban pendling. Disse K2 inline skøyter kommer utstyrt med en myk støvel i kvalitet. Den mykere støvelkonstruksjonen sikrer både god passform og komfort. The K2 VO2-S 100 PRO Inline-Skøyter er små i størrelsen. Derfor anbefaler vi en størrelse større enn du vanligvis bruker.
- High-Cut cuff gir maksimal ankelstøtte for støtte og stabilisering slik at muskeltretthet reduseres
- Aluminiumsramme gir direkte håndteringsegenskaper og svært lav vekt
- Powerstrap-lukkesystem for å unngå hælløft med den ekstra stroppen over vristen for å sikre god passform og ekstra kontroll
- 100mm hjul med hardhet på 83A er midt i blinket for dette setup
- Innebygd liner integrert med selve støvelen, dermed holder den seg på plass og gir deg både komfort og mer direkte kontroll
- Pustende mesh brukt i lineren vil holde føttene godt ventilerte
- Bremse er inkludert i pakken for de som trenger litt ekstra bremsekraft
Husk å sjekk alle skruene før bruk - det er mulig at de trenger stramming. Du burde også sjekke skruene jevnlig etter bruk.
Kompatible deler
Finn produkter som er kompatible med K2 VO2-S 100 PRO Inline-Skøyter:

Spesifikasjoner
Hjuldiameter:
100mm
Ramme materiale:
Aluminium
Støvel type:
Myk
Innerstøvel detaljer:
Innebygget, Ventilert, Anatomisk utformet
Lukke mekanisme:
Speed lacing, Powerstrap, Spenne
Kulelager presisjon:
ILQ-9
Hjulhardhet:
83A
Ramme type:
Flat setup
Hjulbase:
290mm
Støvel materiale:
PU-lær, Plast
Innerstøvle materiale:
Åndbar materiale
Cuff:
Stabil, Høy ankelstøtte, Løkke til å bære rulleskøytene i
Bremse:
Ja
Anbefalt til:
Fitness skating, Trening-skating