Produktet er utsolgt og forventes ikke å komme tilbake på lager igjen. Vis lignende produkter
×
Meny

Bladerunner Phaser Inlineskøyter Jente

(32)
Utsolgt vare. Kan ikke leveres
Vis lignende produkter

Beskrivelse

Rollerblade Bladerunner Phaser Inlineskøyter Jente inline skøyter til barn har et godt forhold mellom pris og ytelse. De er størrelsesjusterbare for å vare i flere sesonger, noe som er perfekt for barn med voksende føtter. Disse Rollerblade inline skøyter kommer utstyrt med en en-delt and myk støvel i kvalitet. Denne kombinasjonen gir deg en god passform, respons og komfort.. The Rollerblade Bladerunner Phaser Inlineskøyter Jente er små i størrelsen. Derfor anbefaler vi en størrelse større enn du vanligvis bruker.

  • High-Cut cuff gir maksimal ankelstøtte for støtte og stabilisering slik at muskeltretthet reduseres
  • Powerstrap-lukkesystem for å unngå hælløft med den ekstra stroppen over vristen for å sikre god passform og ekstra kontroll
  • 72mm hjul med hardhet på 80A er midt i blinket for dette setup
  • Innebygd liner integrert med selve støvelen, dermed holder den seg på plass og gir deg både komfort og mer direkte kontroll
  • Kombinasjonen av pustende mesh og skum i lineren vil holde føttene dine komfortable og godt ventilerte
  • Bremse er inkludert i pakken for de som trenger litt ekstra bremsekraft

Husk å sjekk alle skruene før bruk - det er mulig at de trenger stramming. Du burde også sjekke skruene jevnlig etter bruk.

Spesifikasjoner

Størrelsesjusterbare støvler:
Ja
Hjuldiameter:
72mm
Støvel type:
One-piece, Myk
Støvel materiale:
Tekstil, Mesh, Plast
Innerstøvle materiale:
Mesh, Skum
Innerstøvel detaljer:
Innebygget
Vekt:
900g
Lukke mekanisme:
Snøre, Powerstrap, Mikro-justerings spenne
Cuff:
Høy ankelstøtte, Løkke til å bære rulleskøytene i
Ramme materiale:
Kompositt
Ramme type:
Flat setup
Maks hjuldiameter:
74mm
Hjulhardhet:
80A
Kulelager presisjon:
ABEC-3
Bremse:
Ja

Omtaler

Skriv omtale
Vis alle

SkatePro