Gratis frakt over kr 999
Levering 2-3 virkedager
365 dagers åpent kjøp
Jul
Beskrivelse
Roxa Fire Inline-skøyter inline skøyter til herrer er et godt utgangspunkt hvis du ønsker å utforske denne sporten. De er et godt valg for morsom utendørstrening og urban pendling. På disse Roxa inline skøyter finner du semi-myk støvler. Du vil få det beste fra begge verdner, en semi-myk konstruksjon som gir deg stabilitet og komfort.
- 80mm hjul med hardhet på 84A gir svært responsiv og gøyal kjøring
- Innebygd liner integrert med selve støvelen, dermed holder den seg på plass og gir deg både komfort og mer direkte kontroll
- Bremse er inkludert i pakken for de som trenger litt ekstra bremsekraft
Husk å sjekk alle skruene før bruk - det er mulig at de trenger stramming. Du burde også sjekke skruene jevnlig etter bruk.
Merk: Stroppen/løkken på baksiden av støvelen er for å bære skøytene og er ikke ment til å trekkes i når du tar skøytene på.
Spesifikasjoner
Hjuldiameter:
80mm
Ramme materiale:
Plast, Kompositt
Støvel type:
Semi-soft
Nivå:
Begynner
Innerstøvel detaljer:
Innebygget, Ventilert
Lukke mekanisme:
Snøre, 2x Spenne
Kulelager presisjon:
ABEC-7
Hjulhardhet:
84A
Ramme type:
Flat setup, 4-hjuls
Støvel materiale:
Plast, Kompositt
Cuff:
Innebygget, Løkke til å bære rulleskøytene i
Bremse:
Inkludert (valgfri)
Anbefalt til:
Fitness skating