Poncho Velour

4,5 // 4 omtaler
kr 999
Mystic Poncho Velour
Begrenset lager! Bare 2 på lager
365 dagers åpent kjøp
Prismatch

Beskrivelse

Supermyk og koselig velourponcho

Velourponchoen fra Mystic er en supermyk poncho laget av førsteklasses bomull. Den har en stor kengurulomme og en stor hette med snoreregulering.

Velourponchoen er en flott partner når du diskret skal skifte klær etter øktene dine, eller bare som en pullover når du nyter solnedgangen fra stranden.

Kun i én størrelse.

Innsidertips: Vask den før bruk for å gjøre den så vannabsorberende som mulig.

Produsent

Navn:
North Actionsports Group B.V.
Adresse:
Lageweg 34
Postnummer:
2222
Sted:
AG Katwijk
Land:
Nederland

Lignende produkter

Vis alle

Se også

Omtaler

4.5 av 5 4 omtaler
2 2 0 0 0
Skriv omtale
Skriv anmeldelse
Henri J. Tallinn, Estland Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Jeg er 178 cm og 70 kg, og den er perfekt for vintersvømming. Lolita Kriščiūnienė Teleičių k., Kauno raj., Litauen Verifisert kjøper 4 av 5 mulige Litt smal som en poncho Svar fra SkatePro Hei, takk for tilbakemeldingen din. Vi er glade for at du er fornøyd med produktet. :) Takk for at du delte opplevelsen din! / Ditt SkatePro team M. Askeland Nesttun, Norge Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Strålende! Jeppe L. T. Aalborg, Danmark Verifisert kjøper 4 av 5 mulige Flott kvalitet, men litt trangt for en 187 cm og 73 kg

Guides

Vis alle

Fra samme merke

Vis alle
SkatePro