Beskrivelse
Razors SL Henderson 2 Pro aggressive skates er lagd for gode prestasjoner. Hvis alt du ønsker er å grinde i parken og på gata er disse skøytene et godt valg. The Razors SL Henderson 2 Pro er små i størrelsen. Derfor anbefaler vi en størrelse større enn du vanligvis bruker.
- High-Cut cuff gir maksimal ankelstøtte for støtte og stabilisering slik at muskeltretthet reduseres
- Anti-rockered ramme med mindre hjul i midten så du får mye plass til grinding
- 64mm hjul med hardhet på 90A med en bred profil for rask akselerasjon og solide landinger etter triks
- UFS (Universal Frame System) er et monteringssystem som gir deg mange muligheter når det kommer til å variere ditt setup og bruke forskjellige rammer og støvler
Husk å sjekk alle skruene før bruk - det er mulig at de trenger stramming. Du burde også sjekke skruene jevnlig etter bruk.
Merk: Stroppen/løkken på baksiden av støvelen er for å bære skøytene og er ikke ment til å trekkes i når du tar skøytene på.
Spesifikasjoner
Hjuldiameter:
64mm
Hjulhardhet:
90A
Ramme type:
Anti-rocker setup
Nivå:
Øvet
Støvel type:
Razors SL
Innerstøvel detaljer:
Reign V3
Lukke mekanisme:
Snøre, Spenne
Kulelager presisjon:
ABEC-9
Innerstøvle materiale:
Neopren
Cuff:
Høy ankelstøtte, Løkke til å bære rulleskøytene i
Montering:
UFS
Soulplate:
2-delt
Backslide plate:
Utskiftelig
Anbefalt til:
Aggressive skating