Blank Team Aggressive Inline Skates

5,0 // 1 omtaler
Begrenset lager! Bare 2 på lager

Beskrivelse

Rollerblade Blank Team Aggressive Inline Skates er det perfekte valget for erfarne rulleskøyteløpere som er på utkikk etter en skøyte av høy kvalitet til street- eller parkskating.

Disse skøytene har et slitesterkt og støttende Blank-skall og såleplate som gir utmerket støtbeskyttelse og ankelstøtte.

Performance Plus-innersålen og tåboksen i stretch sørger for en komfortabel og sikker passform, mens det integrerte snøresystemet og hælstrimlene i silikon bidrar til å holde føttene på plass.

Blank UFS-rammen er designet for allsidig skøyteløping og holdbarhet, og den nedre H-blokken er kompatibel med flatrocker- eller antirocker-hjul.

Skøytene er utstyrt med Hydrogen-hjul med høy ytelse som er produsert i USA med en egenutviklet uretanformel for utmerket slitasje og mindre vibrasjon, samt Twincam ILQ-9 Classic Plus-lagre for jevn og rask rulling.

Enten du er en erfaren proff eller nybegynner, vil Rollerblade Blank Team Aggressive Inline Skates garantert dekke dine behov.

Spesifikasjoner

Hjuldiameter:
60mm
Hjulhardhet:
92A
Ramme type:
Anti-rocker setup
Nivå:
Øvet, Avansert
Støvel type:
Semi-soft
Innerstøvel detaljer:
Støt absorbering, Strekkbart tåområde, Med snøre
Lukke mekanisme:
Snøre, Powerstrap, Spenne
Kulelager presisjon:
ILQ-9
Grind hjul:
42mm
Ramme materiale:
Fiber, Nylon
Innerstøvle materiale:
Synthetic rubber (SBR)
Cuff:
Høy ankelstøtte, Løkke til å bære rulleskøytene i
Montering:
UFS
Soulplate:
One-piece
Anbefalt til:
Aggressive skating

Produsent

Navn:
Tecnica Group S.p.A.
Adresse:
Via Fante d'Italia 56
Postnummer:
31040
Sted:
Giavera del Montello
Land:
Italia

Omtaler

Skriv omtale
Skriv anmeldelse
Vis alle

Guides

SkatePro