Wicked ABEC 5 kulelager med FreeSpin teknologi som gi en optimal rullehastighet. Disse ABEC 5 kulelager er laget med avanserte materialer og er innsmurt med Kyodo fett. Dette gjør dem klare for bruk så fort du har åpnet pakken de kom i. Kulelagerne er utstyrt med gummiskjold, noe sørger for en enklere vedlikeholdsjobb.
Eivind L.SKI, NorgeVerifisert kjøper5 av 5 muligeFantastisk mye for pengene. Har testet 32 av kulelagrene til nå. Alle fungerer nydelig rett ut av boksen; veldig deilig at de er oljet og ready to go. ABEC5 er nok for de aller fleste inlines og det er gull å ha noen ekstra liggende.
Vet ikke hvor godt de holder eller stenger ute små partikler, men det er ihvertfall lett å rense og smøre dem opp igjen. Anbefales!Matthew L.Oxdrift, CanadaVerifisert kjøper5 av 5 muligeBraLuke WalkerTraralgon, AustraliaVerifisert kjøper5 av 5 muligeGodt pakket og rask leveringLACAZE EricHERSERANGE, FrankrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligeUtmerketRo W.Fleet, StorbritanniaVerifisert kjøper5 av 5 muligeFantastisk verdi.Freddy BirkeliOslo, NorgeVerifisert kjøper5 av 5 mulige50 kulelager til den prisen, og de er gode.Sean C.Durrington, StorbritanniaVerifisert kjøper5 av 5 muligeFantastiske lagre til en god pris. Å kjøre to sett med 8 hjul har aldri vært billigere å bytte ut alle lagrene. Disse ruller fritt uten støy og gir langt mer rulle, hastighet og selvtillit enn de originale lagrene mine. Vil anbefale som strålende valuta for pengene.Victor PavadayChamalières, FrankrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligeKjøpt i en pakke med 50 for å erstatte standardlagrene som dessverre sviktet, er jeg veldig fornøyd så langt, etter flere timers bruk på inlineskøytene mine. Jeg er tross alt ikke en veteran i feltet ennå, så dette er bare min ydmyke mening, og jeg er ikke ute etter å gå spesielt fort, men de er stille og ruller godt etter min smak.Nils F.Essen, TysklandVerifisert kjøper4 av 5 muligeI beskrivelsen står det "Begge sider er stengt". Denne beskrivelsen kan misforstås. Begge sider er ikke lukket på samme måte og er derfor ikke like tette:
"Forsiden er beskyttet med en gummiring som sannsynligvis beskytter lageret rimelig godt mot forurensning og kan tas av for vedlikeholdsformål. Baksiden er kun "beskyttet" av en plastring, hvis hovedoppgave ser ut til å være å holde kulene i riktig posisjon. Her er det imidlertid 0,5-1 mm (anslagsvis) hull som smuss teoretisk sett kan trenge inn gjennom. Siden denne siden vender innover, vil den generelt være langt mindre utsatt for smuss enn siden med gummiringen. Men jeg synes du bør være klar over dette før du kjøper. Siden jeg kun sykler på vei eller i byen, er jeg interessert i optimal beskyttelse mot smuss.Svar fra SkateProHei, Nils,
Takk for den detaljerte anmeldelsen din.
Vi jobber kontinuerlig med å forbedre produktbeskrivelsene våre, og anmeldelser som din hjelper oss med å gjøre dette.
Hvis du har ytterligere spørsmål om et produkt, er du velkommen til å kontakte vår kundeservice via e-post, chat eller telefon :)
//Tabea Thomas grunnetHøjbjerg, DanmarkVerifisert kjøper5 av 5 muligeFlott produkt til prisen