Psycho Tech 3mm Neopren Hansker

4,7 // 14 omtaler
kr 629
O'Neill Psycho Tech 3mm Neopren Hansker
Begrenset lager! Bare 3 på lager
Levering 4. nov- 9. nov
365 dagers åpent kjøp
Prismatch

Beskrivelse

O'Neill kommer her med hansker laget fra neopren, disse er en del av Psycho Tech -utvalget som sikter seg inn på å tilby deg den perfekte blandingen av varme og tøyelighet. Utstyrt med Smoothskin som er vindtett slik at dine hender holder seg gode og varme. Vottene har også Tacky Grip, noe som vil sørge for et godt håndgrep og full kontroll på ditt surfeutstyr.

Egenskaper:

  • Væsketett sømmesveising
    • Dette er en 8 mm tykk silikonbasert -og uretanforseglet ytterside som har et trippelt lag med lim og blindsømmer på innsiden. Da sitter man igjen med et vanntett, holdbart og kjempetøyelig resultat.
  • Technobutter 3
    • TechnoButter 3 er et eksklusivt materiale fra O'Neill som er svært tøyelig. Kjempelett neopren har blitt fusjonert med en Envy-skumgummikjerne. Rett og slett det perfekte materiale til å gi god varme og komfort gjennom hele dagen.
  • TechnoButter Firewall
    • Et fantastisk lettvektet og isolerende lag med neopren som har en innebygget skumkjerne, et slags hudlag som er smooth og vannavstøtende samt et lag på innsiden som holder godt på varmen.

Spesifikasjoner

3mm
Aktivitet:
Wakeboarding, Kitesurfing, Surfing, Brettseiling, SUP (Stand Up Paddling)
Vann temperatur:
14-18 °C
Kjønn:
Mann

Produsent

Navn:
B-sport A/S
Adresse:
Golfvej 10
Postnummer:
7400
Sted:
Herning
Land:
Danmark

Lignende produkter

Vis alle

Se også

Omtaler

4.7 av 5 14 omtaler
13 0 0 0 1
Skriv omtale
Skriv anmeldelse
Lina Gjærum TROMSØ, Norge Verifisert kjøper 5 av 5 mulige God kvalitet, god passform Jonas S. Tyresö, Sverige Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Lynrask levering og fantastiske hansker! johnni klagenberg Søborg, Danmark Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Super duper David D. Best, Nederland Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Flotte kvalitetsprodukter - rask levering. Det er en risiko forbundet med å bestille en våtdrakt på nettet, da størrelsen er avgjørende. Jeg var veldig fornøyd med at størrelsesinformasjonen som ble gitt ved bestilling var veldig nøyaktig, og dette fungerte veldig bra. Marine Jahin Biarritz, Frankrike Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Vakre hansker av høy kvalitet. Brukt i 12 grader varmt vann gikk det fint (jeg er naturlig kjølig av natur). Jeg tror de også egner seg i kaldere vann. Eric Hegarty cork, Irland Verifisert kjøper 5 av 5 mulige flott hanske, godt grep og behagelig å ha på seg. hadde dem på i 10 graders vann og hendene var nesten for varme. Andy Darcy Loftus, Storbritannia Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Så langt er alt bra, bare brukt den en gang så langt i Nordsjøen utenfor Yorkshire-kysten, kan ikke feil dem, "O" Ringsystemet fungerer en godbit på håndleddet, dette er det stramme stedet på hanskene og et lite problem med hendene som går inn ... Flott rask service som første gangs bruker av Skatepro, vil bruke igjen og anbefale ... Pauline Ulijaszek Scott Eynsham, Storbritannia Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Disse er flotte, jeg svømmer i under 5 temperatur med varme hender. Anne eckhardt Danmark Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Svært fornøyd Gun Lyd Österbybruk, Sverige Verifisert kjøper 5 av 5 mulige Disse hanskene er fantastiske. Toppkarakterer. Du hadde en god liste over målinger slik at jeg kunne bestille riktig størrelse. Jeg bruker dem når jeg går på vinterbading. De passer godt på. Hanskene holder hendene mine varme til enhver tid. Den vanskeligste delen er å ta dem på og ta dem av og snu dem for å tørke innsiden. (Det er sannsynligvis slik det skal være med gode hansker) De var dyre (jeg har hørt at Orca er de beste hanskene, og de er billigere enn dine).

Guides

Vis alle

Fra samme merke

Vis alle
SkatePro