Chaya Melrose Elite V2 Retro-rulleskøyter gjør alt mer gøyalt
Her ser du på et par herlige Melrose Retro-rulleskøyter fra Chaya som tilbys i en rekke søte og iøynefallende fargekombinasjoner. Dette er deres andre utgave, og den tilbyr massevis av digg tech som gir en smooth økt - hver eneste gang.
Alltid på moten og laget med en herlig tettsittende passform
Ikke bare vil du kunne skate hele dagen, men du vil også gjøre det i full stil
- takket være den fargerike overdelen med polstret innerstøvel.
Forøvrig kan man også nevne at disse er laget med en veganvennlig konstruksjon.
Komponenter:
Plater: Chaya Shari
Hjul: Chaya Cloud 9's
Kulelager: Wicked Bearings
Tåtstopper: Chaya Controller
Spesifikasjoner
62mm
Fiber, Plast, Kompositt
Kunstløp Rulleskøyter
Ekstra egenskaper:
Løkke til å bære rulleskøytene i, Hevet hæl, Vegansk
Zoran JunakovicGland, SveitsVerifisert kjøper5 av 5 muligeVeldig bra produkt. Partneren min er strålende fornøyd med det.MARIE LAURE STAUFFERLUNEVILLE, FrankrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligePerfektWendy LuppinoMechanicsburg, USAVerifisert kjøper5 av 5 muligeSå langt så bra! De var komfortable rett ut av esken og veldig søte. Jeg elsker gull / messing? kroker og eyelets. Jeg har brukt dem inne og uteSabrina GollenzTieschen, ØsterrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligeJeg elsker dem. Veldig komfortable og passer perfekt til en størrelse 36 sko (størrelsestabellen var super nyttig).
Tillegg: Hvis du vil ha en fin sko i lang tid, anbefaler jeg tåbeskyttere. Materialet blir fort slitt gjennom hvis du faller forover.Helene DuddaHamburg, TysklandVerifisert kjøper5 av 5 muligeJeg er superfornøyd med skøytene. De føles veldig høy kvalitet og stabile. Selv når du skøyter raskere, begynner de ikke å vingle eller noe sånt. Toestops er flotte, veldig bra materiale, perfekt for utendørs, og de føles som om de ikke vil slites ut så raskt.
Det eneste jeg vil si er størrelsen. Jeg bruker en 38,5 og har nå bestilt en 39. De passer meg ganske bra fordi jeg liker skøytene mine veldig stramme, men det er veldig nær å være for stramt. Jeg vil anbefale alle som liker skøytene sine litt løsere å gå opp en størrelse.
Jeg liker virkelig fargen på skøytene. I virkeligheten er de litt mer blålige enn på bildene, men det liker jeg enda bedre.Barbara ZygadloCork city southside, IrlandVerifisert kjøper5 av 5 muligeElsker dem, for størrelse bruker jeg millimetermål og størrelsen er bare perfekt. De er så pene 😍.Helena C.Fremont, USAVerifisert kjøper3 av 5 muligeJeg vil gjerne gi en 5-stjerners anmeldelse fordi alt annet var førsteklasses, men passformen til dette var bare ikke riktig. Kanskje det er min egen feil; foten min måler så vidt over 9,3 ", så jeg valgte US M 5,5 i henhold til størrelsesguiden. Det viser seg at jeg absolutt burde ha størrelse opp til en 6. Det passer fint andre steder, men disse skøytene var tette i tåområdet, og jeg har ikke brede føtter. Det føltes som om tærne mine ble knust. Husk at tærne dine blir presset fremover mot støvelen mer på grunn av den hevede hælen som sender vekten din fremover. Nå må jeg vente på at min riktige størrelse kommer tilbake på lager, for ikke å nevne å betale fraktavgiften for å returnere disse eller selge på nettet. Jeg skulle ønske SkatePro hadde tilbudt veiledning for å øke størrelsen. Hvis du til og med er litt mellom størrelser, * absolutt * størrelse opp. Du vil takke meg senere.Svar fra SkateProHei Helena,
Takk for din anmeldelse!
Jeg beklager å høre at rullene ikke passet perfekt.
Hvis du vil returnere dem, kan du kontakte kundeserviceteamet vårt, så kan vi finne en løsning for deg 😃
For øyeblikket har vi ikke din størrelse i den modellen, men sjekk gjerne våre andre Roller-modeller.
Ser frem til å høre fra deg :)
/CristinaAstrid O.Baarle-Nassau, NederlandVerifisert kjøper5 av 5 muligeLeveres veldig raskt! Er glad jeg klarte å få tak i et par..... Utsolgt overalt !!!
Som forventet veldig fine skøyter og perfekte ytre hjul ... nå for å lære å gå på skøyter !!! Valgte disse skøytene på grunn av de ytre hjulene og det justerbare tåstoppet ... farger er også fine! Veldig fornøyd 😀 ...Chloé S.Toulon, FrankrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligePour moi, c'est la meilleure option pour ce prix! Une bottine ultra confortable, une platine légère et des roulements au top. Pour la taille j'ai fait confiance au guide des tailles sur le site de la marque Chaya, qui m'indiquait une taille au dessus de ma taille habituelle. Mes deux seuls petits bémols viennent de skatepro, gros retard de livraison (sûrement du à la période des fêtes, j'ai commandé début décembre) et un des lacets est arrivé en partie déchiré et tâché, mais le service client a su s'en occuper et m'a envoyée une seconde paire de lacets de mon choix.Daniel ChippsRAMSGATE, StorbritanniaVerifisert kjøper5 av 5 muligeWife loves them, very high quality skates, great outdoors