Myfit har vist seg å være en ekspert på fot beskyttelse, fleksibilitet og komfort. Disse Gel hæl pads passer de fleste skøyter uten modifikasjon, og vil hjelpe deg til å holde deg komfortabel mens du gjør store triks, eller i løpet av en lang treningsøkt.
Melissa De PasqualeGiugliano in Campania, ItaliaVerifisert kjøper5 av 5 muligeBra og veldig nyttigeSylvain DUMONTCLARET, FrankrikeVerifisert kjøper5 av 5 muligePasser godt i tøfler, buer og deformerer seg etter formen.
Stinker ikke!Charles W.Red Deer, CanadaVerifisert kjøper4 av 5 muligeJeg kjøpte disse Gel Heel Pads i størrelse large til mine US 10,5/11 føtter (EUR 44,5/45). Jeg har en rimelig smal hæl og har satt disse i Alpina XC alpinstøvler; et merke som er kjent for å ha noe smalere hællommer. Størrelse L passer ikke bra ... Jeg vil anbefale å gå med Medium hvis situasjonen din er lik.
Imidlertid fikk jeg dem til å sitte til tross for at de var for brede fordi de er veldig squishy. De passer godt nok, og hælen min er smal nok til at jeg ikke har problemer når jeg går rundt innendørs i et varmt rom. Tiden vil vise om de legger til for mye volum og bredde for å passe oppgaven når du går på ski utendørs.
De ga nok løft til å flytte beinsporene mine (ankelen) til et mer komfortabelt sted i XC alpinstøvlene mine (en performance-modell). Så jeg vil anbefale alle å få dem for å søke det samme resultatet for å lindre trykkpunkter på grunn av tynne / benete føtter og ankler!M. SimpsonLiff, StorbritanniaVerifisert kjøper5 av 5 muligeGodt produkt akkurat det jeg ønsketErik SellströmHägersten, SverigeVerifisert kjøper4 av 5 muligeGod støtte og demping, men jeg endte opp med å ikke bruke dem. Mer behagelig uten.Tim LiedtkeEllerau, Holst, TysklandVerifisert kjøper5 av 5 muligeIngen flere kneproblemer takket være gelputer - Super articlesct clvBelleville, USAVerifisert kjøper5 av 5 muligeMannen satte pris på disse og bruker dem med godt resultat.
De så ut til å passe fint i skoene hans. Jeg baserte størrelsesvalget mitt på produktinformasjonen som ble gitt.Dan LindrothVallentuna, SverigeVerifisert kjøper5 av 5 muligeGodt produktM. GabaValby, DanmarkVerifisert kjøper5 av 5 muligeStrålende produkt. Jeg har en tendens til å lene meg litt for mye bakover. Har korrigert holdningen min til det bedre og er superkomfortabel å sykle med.bernard derooBOURBOURG, FrankrikeVerifisert kjøper3 av 5 muligeDette materialet (gel) er uegnet for inlineskøyter, det gir riktignok en følelse av komfort, men ødelegger stabiliteten. Jeg vil ikke anbefale det for avanserte brukere. Denne hælputen hever hælen, noe som gjør at du tipper fremover på en veldig markant måte. Du må være oppmerksom på dette, da det endrer opplevelsen av inlineskøyter totalt. Det kan være svært destabiliserende. Dette produktet korrigerte ikke størrelsesforskjellen på inlineskøytene mine, som var litt for store.Svar fra SkateProHei,
Takk for din kommentar og for din interesse for SkatePro.
Vi hper at du er fornøyd med bestillingen din, og vi vil ogs takke deg for tilbakemeldingen din om produktet. Vi har tatt hensyn til din mening og vil videreformidle informasjonen. Men hvis du ikke er fornøyd med produktet, kan du alltid bytte eller få pengene tilbake ved å fylle ut skjemaet, se lenken nedenfor:
https://www.skatepro.fr/d58.htm
For uleiligheten forårsaket har vi imidlertid refundert fraktkostnadene i SkatePro-kreditt, som du nå kan bruke uten noen kommersiell gest.
Hvis du har ytterligere spørsmål, vennligst ikke nøl med å kontakte oss, og vi ønsker deg en utmerket dag.
SkatePro
-Alexandre-