Når du skal finne ut hvilken størrelse BMX-ramme du bør velge, bør du begynne med å se på brukerens høyde.
Tabellen er kun ment som en veiledning.
| Rytterens høyde (fot) | Overrør | Hjulstørrelse |
| 3'1 - 3'7 | 12" | 12" |
| 3'7 - 4'1 | 13" | 14" |
| 4'1 - 4'5 | 15"-16" | 16" |
| 4'5 - 4'9 | 17"-18" | 18" |
| 4'8 - 5'2 | 19.5"-20.25" | 20" |
| 4'9 - 5'5 | 20"- 20.5" | 20" |
| 5'2 - 5'7 | 20.25"- 20.75" | 20" |
| 5'7 - 6' | 20.75"-21" | 20" |
| 6' | 21" | 20" |
Denne guide gjelder kun
Kink Feral BMX Ramme
kr 4.899Kink Crosscut Freestyle BMX Ramme
kr 4.199Cult Shorty Freestyle BMX Ramme
kr 4.299Wethepeople Trigger Freestyle BMX Ramme
kr 4.199
Kink Help Nathan Williams BMX Ramme
kr 4.299
Cult Trey Jones Magic BMX Ramme
kr 4.199
Cult Jaume Biggie BMX Ramme
kr 4.199
Kink Royale Freestyle BMX Ramme
kr 3.599
Haro SD V3 Freestyle BMX Ramme
kr 3.799
Wethepeople Paradox Freestyle BMX Ramme
kr 4.899
Kink Kinetic BMX Ramme
kr 3.999
Wethepeople ARC BMX Ramme
kr 4.699
-25%
Colony Rico BMX Ramme
kr 4.399 kr 3.299
Wethepeople Doomsayer BMX Ramme
kr 4.699
Wethepeople Flash BMX Ramme
kr 5.299
Wethepeople 4 Seasons BMX Ramme
kr 3.999
Federal Boyd V2 BMX Ramme
kr 4.399
Federal Jarvis V2 BMX Ramme
kr 3.899
Cult Dak 4 BMX Ramme
kr 4.199
Cult Trey Jones "Swampfest" BMX Ramme
kr 4.199
Cult Chase Hawk IC4 BMX Ramme
kr 4.199
Kink Prophet BMX Ramme
kr 3.299
Cult Alex Duleban Heaven's Gate BMX Ramme
kr 4.199
Stolen/Fiction Cassette V8 BMX Build Kit
kr 5.599
-21%
Kink Contender II Freestyle BMX Ramme
kr 4.199 kr 3.299
Colony Prody Lite Freestyle BMX Ramme
kr 3.799
Wethepeople Tomorrow BMX Ramme
kr 4.699
Federal Bruno ICS2 Freestyle BMX Ramme
kr 4.299
Wethepeople Awake 2019 Freestyle BMX Ramme
kr 3.899
Colony Build Your Own Flatland BMX Sett
kr 5.099
Wethepeople Pathfinder Felix Prangenberg Sig. BMX Ramme
kr 4.399 kr 4.299
Wethepeople Global BMX Ramme
kr 4.699
Wethepeople Chaos Machine 20 BMX Ramme
kr 4.999
Colony Bygg Din Egen Freestyle BMX Sykkel Sett Expert
kr 4.399
Wethepeople Prodigy Freestyle BMX Ramme
kr 4.199
Kink Williams X Etnies BMX Ramme
kr 4.299
Wethepeople Patrol BMX Ramme
kr 4.899
Cult Chase Hawk Juvi 18" BMX Ramme
kr 4.199
Wethepeople Battleship Freestyle BMX Ramme
kr 4.599
Colony Enishi BMX Ramme
kr 4.399
Wethepeople Battleship Magnum Freestyle BMX Ramme
kr 4.699
Wethepeople Revolver Freestyle BMX Ramme
kr 4.299